HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKAN GRUP TEKNOLOJİ İNŞAAT TURİZM A.Ş. faaliyetlerine Hakan Plastik Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi olarak, 2007 yılında Hakan Plastik markalı ürünlerin dünya pazarlarına ihracatını gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.

Ana üretim firması olan Hakan Plastiğin, İsviçreli George Fischer Grubuna devri sonrası ünvanını HAKAN GRUP TEKNOLOJİ İNŞ.TUR.A.Ş. olarak değiştirmiş ve ana faaliyet konusunu inşaat projeleri geliştirmek olarak revize etmiştir.

Hakan Plastiğe ait 170.000 m2’lik bir alana sahip endüstriyel tesislerin inşaat ve kurulumlarını gerçekleştirmiş ve bu alanda önemli bir teknik yeterliliğe ulaşmıştır.

22.873 m2 alanda GF Hakan Plastik Urfa Fabrikası ve Lojistik Merkezi, 4070 m2 alanda Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Asiye Karadeniz Yerleşkesi, 1.700 m2 alanda Gökçeada Kaleköy Taş Konaklar, grubun gerçekleştirdiği önemli projelerdir.

Şirketin halihazırda imalatı devam eden 2 gayrimenkul projesi vardır.

Büyükçekmece’de inşaa ve satışı devam eden “Bigcountry” villa kent projesi ve Hadımköy’de yapımı devam eden bir sanayi bölgesiyle Hakan Grup sektörde her sahada faaliyet gösteriyor.

Konut, Sanayi, Turizm tesisi projeleri için arazi geliştirme çalışmalarına devam eden Hakan Grup, geçmişten gelen tecrübesiyle inşaat sektöründe de çığır açacak yatırımlarla değer üretiyor.

. Planlaması devam eden farklı bölgelerde projeler yakın bir zamanda satışa sunulacak.