BAŞKANIN MESAJI

BAŞKANIN MESAJI

Değerli dostlarımız,

1965 yılında başlayan ticaret hayatımız, yıllar içerisinde dünyanın gıptayla baktığı bir başarı öyküsüne dönüştü.
Karadeniz ailesi tarafından kurulan Hakan Plastik, yenilikçi yapısıyla plastik boru sistemlerinin üretim ve satışını gerçekleştirdi.
Firmamız, Türkiye’nin En Büyük Sanayi Kuruluşları’nın yer aldığı İSO 500’de yıllarca yer almış ve 5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye ihracat yapmıştır.
2013 yılında İsviçre merkezli Georg Fisher Grubu ile birleşen ve 2016 yılında Karadeniz ailesi tarafından tüm hisseleri devredilen Hakan Plastik, GF Hakan Plastik markası ile faaliyetlerini sürdürüyor.
İnşaat sektöründeki tecrübesini yeni yatırımlara kanalize eden Hakan Grup, prestijli projelerle bu sahadaki yatırımlarına devam ediyor.
Modern hayatın gereklerine göre geliştirdiğimiz, müşteri memnuniyetini arttıran konseptlerle sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz.
2023 yılında yapımı başlayan “Bigcountry” villa projemizle konforlu ve katma değerli yaşam alanları oluşturma yolunda ilk imzamızı attık.
Büyük ilgi gören “Bigcountry” projemizle sektördeki öncü konumumuzu pekiştirirken, yatırımcılarımızın yeni projelerimizi heyecanla beklediğini müşahede ettik.
Mevcut arazi portföyümüze yenilerini eklerken bir yandan da nitelikli projeleri planlamaya devam ediyoruz.
İş dünyasına yepyeni bir soluk getirecek, konumuyla avantajlı, teknolojisiyle bugünün standartlarının çok ötesinde bir sanayi projesini hayata geçirmek için gün sayıyoruz.
Biz hep başarıdan yana olduk. İşimize hep yenilik getirdik. Farklı olmayı benimsedik. Bugün olduğu gibi yarın da imzamızı taşıyan her işte, her projede sektörün geleceğini şekillendirmeye devam edeceğiz.

Zafer Karadeniz

Yönetim Kurulu Başkanı